Dzisiaj kolejny dzień kwarantanny i jakże dziwny i trudny czas dla wszystkich.

Jednak bardziej niż kiedykolwiek do tej pory musimy się postarać przetrwać go a przede wszystkim wypełnić jakąś pożyteczną działalnością.

Już zaczęły się lekcje, zaglądajcie do swoich zakładek - klas i powoli organizujcie swoje miejsce do pracy, rok szkolny musi trwać.
Przypominam, że do szkoły nie chodzi się w piżamie hahah            , więc zmieniajcie ubrania, tak jakbyście wychodzili z grupy do szkoły.

Zaplanujecie swój czas w ciągu dnia, zróbcie sobie swój własny plan lekcji, zabawcie się w DYREKTORA własnej szkoły.
Starajcie się wstawać mniej więcej o tej samej porze np. 9.00 i nie siedzieć do bardzo późnych godzin nocnych przed komputerem.
Zacząć miło dzień - zaskoczyć czymś swoją rodzinę - np., przygotować dla nich śniadanie, opowiedzieć śmieszną historię, żart.
Jako DYREKTORZY ustalacie w jakich godzinach będziecie odrabiać lekcje, kiedy będziecie mieć przerwę na odpoczynek, na posiłek, kontakt z nauczycielami.

Nie odkładajcie wszystkiego na później, bo potem nie dacie rady.a przecież chcecie być w następnej klasie.
Oprócz czasu na naukę zaplanujcie sobie drobne przyjemności, rozmowy z kolegami, czas na ćwiczenia sportowe, na rzeczy , które sprawiają wam przyjemność.

To wszystko pomoże wam łatwiej  przetrwać ten okres.
Chociaż nie widzimy się teraz codziennie zapewniam Was, że ja i wszyscy wasi wychowawcy, nauczyciele i inni pracownicy  ośrodka myślą o Was i brakuje nam Waszej obecności.Nie dajcie się ohydnemu wirusowi, dbajcie o siebie i o bliskich!!!
Ja i inni Wasi opiekunowie z MOS " Dom na Trakcie" jesteśmy po to, aby teraz w tym szczególnie trudnym czasie WSPIERAĆ, SŁUCHAĆ I ROZMAWIAĆ Z WAMI.

Dzwońcie , piszcie na e-maile, abyśmy my także mgli poczuć, że jesteście z nami, że społeczność "TRAKTU" żyje!!!
Pozdrawiam WSZYSTKICH serdecznie i do następnego razu
Sebastian Rudnicki wasz pedagog

I na koniec coś co na pewno Wam się spodoba
Proszę kliknąć lub skopiować link aby się uśmiechnąć.
Apel profilaktyczny
https://www.facebook.com/barcislandia/videos/2878092172274052/


WSPARCIE PEDAGOGICZNE
W związku z działaniem naszej Szkoły i Ośrodka w warunkach zagrożenia epidemiologicznego informuję, że możecie Państwo (rodzice i opiekunowie) oraz Wy (uczniowie i wychowankowie)  liczyć na moją pomoc i wsparcie.

                                                                               pedagog Sebastian Rudnicki


Codzienne dyżury w godz. 9:00 - 13:00   srudnicki@op.pl